Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium

Gimnáziumi szóbeli felvételi 2018

A felvételi rendjéről, illetve a diákok beosztásáról és az időpontokról emailben részletesen értesítjük Önöket és gyermekeiket, illetve iskolánk weboldalán is elérhetővé tesszük, és a beérkező jelentkezések alapján folyamatosan frissítjük a szükséges információkat.

A diákokat egy-egy kis létszámú (6 fős) csoportba beosztva, négy helyszínen fogadjuk, ahol tájékozódunk a jelentkező

  • logikai gondolkodásáról,
  • szövegértési kompetenciáiról,
  • hitbéli tájékozottságáról,
  • önismeretéről.

Sort kerítünk még egy személyes beszélgetésre is, ahol lehetőséget kívánunk adni a diáknak, hogy beszámoljon mindarról, ami számára fontos. A szóbeli bemutatkozás során szeretnénk megismerkedni a szülőkkel is, ezért mindkét szülőt kérjük és várjuk, hogy gyermekükkel vegyenek részt a beszélgetésen.

Mindezek időtartama összesen két óra. Ezalatt a várakozó szülők iskolánk Közösségi termében tehetik fel esetleges kérdéseiket az iskola egyik vezetőjének.

Kérjük, hogy a diákok hozzanak magukkal tollat, ceruzát. Ezen túl hozzák magukkal minden olyan oklevelüket, melyet iskolai vagy iskolán kívüli versenyen vagy más szereplésen szereztek.

Aki nem adott be minden előírt mellékletet a jelentkezéskor, hozza a szóbeli felvételire magával!

Kérjük továbbá, hogy a megadott időpont előtt legalább 15 perccel korábban érkezzenek iskolánkba!

Tisztelettel és szeretettel várunk minden jelentkezőt!

VÉGLEGES BEOSZTÁS!

2018. február 28. 14.00-16.00

1.      Andai Kata

2.      Andor Csanád Berzsián

3.      Andor Máté lászló

4.      Bajó Boglárka Klára

5.      Bakonyi Katalin Magdolna

6.      Bakos Olivia

7.      Balog Balázs

8.      Balogh Bökény Levente

9.      Bártfai Botond

10.   Béres Gergő

11.   Bencsik Ákos Kristóf

12.   Biró Julianna

13.   Bocsák Bernát István

14.   Bittsánszky Franciska Johanna

15.   Botta Borbála

16.   Bukhár Kristóf

17.   Buzás Gergő

18.   Cseh Máté

19.   Csernák Nikoletta Zsófia

20.   Csernyus Áron Tamás

21.   Csillik Álmos

22.   Csurgay Rebeka

23.   Dianovszky Balázs

24.   Dobosi Balázs

25.   Doroszlai Berndaett Zsanett

26.   Dömötör Jakab Lajos

27.   Dyekiss Rózsa Mária

28.   Ecseri Kinga Klára

29.   Egri Petra

30. Csibor Bence István

 2018. február 28. 16.00-18.00

1.      Éles Dorottya

2.      Eperjesi Anna Emőke

3.      Erdélyi Csaba Márton

4.      Erdősi Ákos József

5.      Farkas Hajnalka

6.      Fazekas Domos Károly

7.      Fogarasi Boglárka

8.      Frivaldszky Rita Flóra

9.      Frost Noémi

10.   Füzes Zalán Zoltán

11.   Gál Marcell

12.   Galambos Lilla

13.   Gerencsér Anna Petra

14.   Greskovits Péter Márk

15.   Győrvári Kinga

16.   Gyulay Kökény Dorottya

17.   Gyurkovics Domonkos

18.   Hegyi Zsófia Lili

19.   Nagy Benedek

20.   Horváth Enikő

21.   Husztik Anna Krisztina

22.   Hűvösvölgyi Ferenc Gyula

23.   Iváncsics Emma

24.   Joó Kinga Zsófia

25.   Kántor Fruzsina

26.   Karádi Ágnes

27.   Kardos Krisztián

28.   Szalai Zsófia Lili

29. Marossy Benedek

2018. március 1. 14.00-16.00

1. Kiss Csenge Mária

2. Kiss Róbert Ferenc

3. Kiss-Mihály Blanka

4. Kocsis Eszter

5. Koós Réka Csenge

6. Kórász Júlia

7. Korbonits Benedek

8. Kormos Áron

9. Kovács Dániel

10. Kovács Dóra Laura

11. Kovács Lili

12. Kovács Rita Noémi

13. Kubon Katalin

14. Kuti Ákos Lajos

15. Lambrecht Alexandra

16. Lányi Veronika

17. Csósza Barnabás Márton

18. Lengyel Anna

19. Mandula Virág

20. Marsi Eszter

21. Megyeri Katalin Mária

22. Mikácsy Villő

23. Mokos Csongor Bálint

24. Nagy Alexandra Réka

25. Nagy Vivien Nikol

26. Németh Bálint Sebestyén

27. Németh Nóra Margit

28. Noé Dominik Zsombor

29. Nyáry Hanna

30. Pálfay Boglárka Margit

2018. március 1. 16.00-18.00

1.      Parai Bálint

2.      Pintér Kristóf

3.      Polgár Liza

4.      Puszta Zsófia Anna

5.      Rohály Simon Albert

6.      Roszmusz Kinga

7.      Sallai Petra Nóra

8.      Sárosi Noémi Eszter

9.      Scholtz Nóra

10.   Somos Dóra Tímea

11.   Stirling Balázs

12.   Szabó András József

13.   Szabó Júlia Veronika

14.   Szabó Kinga Orsolya

15.   Kedves Zsófia

16.   Szemerédi Hanna

17.   Szemerey Zselyke Villő

18.   Szénási Barnabás

19.   Szende Péter

20.   Szilágyi Kincső Kinga

21.   Tegzes András

22.   Tomka Bernát

23.   Tóth Benedek István

24.   Tóth Károly Antal

25.   Tőkés Kincső

26.   Urbán Eszter

27.   Uza Bálint

28.   Válóczy Villő Katalin

29.   Varga Emese Hedvig

30.   Wáczek Fruzsina

2018. március 5. 14.00-16.00

1.      Verseghi-Nagy Emma

2.      Zápori-Regenhart Nándor

3.      Zuggó Laura

4.      Zsigmond Dániel

5.      Ágoston Bálint

6.      Bakonyi Lilla Anna

7.      Bálint Zsófia Beáta

8.      Barlay Emese

9.      Bekech Tamás

10.   Bodnár Bíbor Kinga

11.   Czékus Ferenc

13.  Ficzere Kamilla

14.   Greschik Márta Réka

15.   Hoffmann Matthias Andreas

16.   Karvázy Lelle

17.   Komáromi János

18.   Martos Dorottya

19.   Muhi Zsuzsanna Ágnes

20.   Nagy Zsombor József

21.   Raffay Ágoston

22.   Sándor Valária

23.   Surányi Kamilla

24.   Szakay Miklós Samu

25.   Szalóky László

26.   Zámbó Bertalan

27.   Horváth Csenge Anna

28.   Nagy István Dominik

2018. március 5. 16.00-18.00

1.      Bóna Bernát

2.      Csikai Botond

3.      Gerencsér Villő

4.      Héjj-Csizmazia Iringó

5.      Horváth Botond

6.      Husz Levente Hunor

7.      Kubiczki Katica Éva

8.      Lautner Anna

9.      Szabó Iván

10.    Tóth Csongor

11.    Vénusz Vilma

12.    Virághalmy Ferenc

13.    Wittmann Réka

Tájékoztató >>>

Szóbeli beosztás v3 >>>