Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium

Fogadóórák - 2020.11.17.



Kalmanovits Zoltán - igazgató
kalmanovits.zoltan@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Bánhegyi Andrea - oktatási igazgatóhelyettes, német, 8.b
banhegyi.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Giczinger László - nevelési igazgatóhelyettes, magyar, 10.b
giczinger.laszlo@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Galambos Szilvia - gyermek- és ifjúságvédelmi felelős, hittan
galambos.szilvia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Zólyominé Baján Evelin - tanító, 3.b
bajan.evelin@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Benczik Fanny - magyar, történelem, 7.a
benczik.fanny@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Benedekné Jordán Krisztina - tanító, német 2.a
benedekne.krisztina@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Berzsenyi Viktória - matematika, 12.a
berzsenyi.viktoria@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dr. Bozi János - kémia, természetismeret, 5.b
bozi.janos@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Burján Zsófia - testnevelés, 11.a
burjan.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Czétényi Andrásné - napközi, 5.a
czetenyi.andrasne@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Eged Szilvia - angol
eged.szilvia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Erdősné Nagy Ilona - tanító, 3.a
erdosne.ilona@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Farkasné Csabai Enikő - napközis tanító, 2.a
csabai.eniko@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Földes Gáborné - technika, kézműves
foldes.klari@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Garamvölgyi Viola - napközi, 4. évf.
garamvolgyi.viola@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Gelley Áron - ének-zene, történelem
gelley.aron@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Györökné Balázs-Bécsi Gyöngyvér - tanító, 1.a
gyorokne.gyongyver@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Hetyey György - történelem, német, 5.a
hetyey.gyorgy@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Horváth Nóra - angol, 9.a
horvath.nora@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Izsák Margit - matematika, fizika
izsak.margit@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Komáromi Dorottya - történelem, hittan, 12.b
komaromi.dorottya@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Kormos László - német, magyar
kormos.laszlo@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Lefler Ágnes - matematika, fizika, 10.a
lefler.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Neubauer Gyopár - német
neubauer.gyopar@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Paholics Erzsébet - magyar
paholics.erzsebet@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Schulek Zsófia - matematika, magyar
paholics.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Pártosné Fazekas Odette - tanító, német, 4.a
partosne.odette@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Schulek Gáspár - földrajz, történelem, 8.a
schulek.gaspar@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Rudolf Krisztina - egyházzene, szolfézs, 11.z
rudolf.krisztina@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Faragó Ákos - egyházzene, zongora kötelező, orgona, 9.z, 10.z
farago.akos@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Krénuszné Lukács Mária - matematika, fizika, informatika
krenuszne.maria@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Lencsés Andrea - rajz, könyvtár
lencses.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Lengyelné Hazai Beáta - hittan
lengyelne.hazai.beata@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Orosz Dávid - testnevelő
orosz.david@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Szalaváry-Végh Mónika - napközi, 1.a
szalavary.vegh.monika@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dunai Luca - testnevelő
dunai.luca@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Bogatin Endre - történelem, 11.b
bogatin.endre@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dr. Klembala Géza - szolfézs, zeneelmélet, zenetörténet, zenekar, continuo, 12.z
klembala.geza@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Szabó Ágnes - népi ének
szabo.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Marczellné Kiss Noémi - magyar, 6.b
kiss.noemi@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dunayné Gulyás Andrea - biológia, kémia, 9.b
gulyas.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Gárdos Katalin - testnevelés
gardos.katalin@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Kerekesné György Zsófia - fejlesztőpedagógus
kerekesne.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Makuláné Balogh Beáta - napközi, 5.b
balogh.beata@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Margitay Zsófia - spanyol, angol
margitay.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Milánkovics Tímea - magyar, angol
milankovics.timea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
Rónaszékiné Vigassy Zsófia - napközi, 3.b
ronaszekine.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Thorday Filoména - napközi, 6. évfolyam
thorday.filomena@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Tolnay Dominika - angol, 6.a
tolnay.dominika@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Tóth Ágnes Edit - fejlesztőpedagógus
toth.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Vass Andrea - iskolapszichológus
vass.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Verseghi-Nagy Edit - napközi, 3.a
verseghi-nagy.edit@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Zöllei Anett - testnevelés
zollei.anett@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Arnóczki Ágnes - német
arnoczki.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Batka Ágnes - magyar
batka.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Bocsi Nóra - néptánc
bocsi.nora@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Bodó Éva - olasz
bodo.eva@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dr. Czifra Orsolya - ének-zene
czifra.orsolya@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dancsok Tamás - hittan
dancsok.tamas@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Hegedűs-Peigelbeck Júlia - angol
hegedus-peigelbeck.julia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Kalla Szilvia - tanító, 3.b
kalla.szilvia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Károlyfalvi Zsolt - testnevelő
karolyfalvi.zsolt@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Kapiller Bernadett - hittan
kapiller.bernadett@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Riba Katalin - pedagógiai asszisztens
riba.katalin@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Czikkely Márton - biológia, természetismeret
czikkely.marton@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50