Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium

Fogadóórák - 2022.04.05.


Fogadóóra



Kalmanovits Zoltán - igazgató
kalmanovits.zoltan@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Bánhegyi Andrea - oktatási igazgatóhelyettes, német, 10.b
banhegyi.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Giczinger László - nevelési igazgatóhelyettes, magyar, 12.b
giczinger.laszlo@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Galambos Szilvia - gyermek- és ifjúságvédelmi felelős, hittan
galambos.szilvia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Benczik Fanny - magyar, történelem, 5.a
benczik.fanny@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Benedekné Jordán Krisztina - tanító, német 4.a
benedekne.krisztina@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Berzsenyi Viktória - matematika, történelem
berzsenyi.viktoria@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dr. Bozi János - kémia, természetismeret, 7.b
bozi.janos@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Bana Zsófia - testnevelés, 12.a
bana.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Eged Szilvia - angol
eged.szilvia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Gelley Áron - ének-zene, történelem, 9.b
gelley.aron@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Györökné Balázs-Bécsi Gyöngyvér - tanító, 3.a
gyorokne.gyongyver@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Hetyey György - történelem, német, 7.a
hetyey.gyorgy@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Horváth Nóra - angol, 11.a
horvath.nora@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Komáromi Dorottya - történelem, hittan
komaromi.dorottya@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Kormos László - német, magyar, 10.a
kormos.laszlo@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Lefler Ágnes - matematika, fizika, 12.a
lefler.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Neubauer Gyopár - német
neubauer.gyopar@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Pártosné Fazekas Odette - tanító, német, 4.a
partosne.odette@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Schulek Gáspár - földrajz, történelem, 8.a
schulek.gaspar@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Rudolf Krisztina - egyházzene, szolfézs
rudolf.krisztina@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Faragó Ákos - egyházzene, zongora kötelező, orgona, 11.z, 12.z
farago.akos@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Lencsés Andrea - rajz, könyvtár
lencses.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Lengyelné Hazai Beáta - hittan
lengyelne.hazai.beata@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Orosz Dávid - testnevelő
orosz.david@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dunai Luca - testnevelő
dunai.luca@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dunayné Gulyás Andrea - biológia, kémia, 11.b
gulyas.andrea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Gárdos Katalin - testnevelés
gardos.katalin@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Margitay Zsófia - spanyol, angol
margitay.zsofia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Milánkovics Tímea - magyar, angol
milankovics.timea@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Tolnay Dominika - angol, 7.a
tolnay.dominika@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Batka Ágnes - magyar, 6.a
batka.agnes@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dr. Czifra Orsolya - ének-zene, szolfézs, zenetörténet, 10.z
czifra.orsolya@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Dancsok Tamás - hittan, 9.c
dancsok.tamas@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Hegedűs-Peigelbeck Júlia - angol, 10.c
hegedus-peigelbeck.julia@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Károlyfalvi Zsolt - testnevelő
karolyfalvi.zsolt@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Czikkely Márton - biológia, természetismeret, fizika
czikkely.marton@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Kovács Zoltán - informatika, digitális kultúra
kovacs.zoltan@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Patus Károlyné - matematika
patus.karolyne@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Veres Eszter - magyar
veres.eszter@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Zolcsák Éva - magyar, 7.b
zolcsak.eva@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Nyáry Krisztián Mihály - Történelem, 9.a
nyary.krisztian@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
Benyusné Balogh Orsolya - napközi, 2.a
benyusne.balogh.orsolya@wardmaria.hu
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50